Kim jestem?

Tłumaczką i miłośniczką języków obcych, z doświadczeniem w biznesie międzynarodowym i obsłudze klienta. Najważniejsze życiowe wartości, które wyznaję, to: zdrowie, rodzina, uczciwość oraz nieustanne samodoskonalenie.

 

Moja historia

W szkole średniej byłam przekonana, że zostanę nauczycielką języka angielskiego. Różne wydarzenia sprawiły, że rzeczywiście moja kariera zawodowa splotła się z językami obcymi, ale doszło do tego zupełnie inną drogą, niż początkowo zakładałam.

Po pół roku studiów na filologii angielskiej w Polsce, stwierdziłam, że nie jest to kierunek, którego szukałam. Wyjechałam do Anglii, by poznać język – ten żywy i prawdziwy, który mogłabym ćwiczyć w praktyce, a nie tylko teorii. Pracowałam jako opiekunka dzieci i osób niepełnosprawnych i już wtedy wiedziałam, że kontakt z drugim człowiekiem jest dla mnie niezwykle istotny.

Po przeprowadzce do Niderlandów, rozpoczęłam program nauki języka niderlandzkiego dla obywateli Unii Europejskiej, równocześnie podejmując drobne prace, dzięki którym mogłam doskonalić nowy język. To właśnie w Niderlandach skończyłam studia wyższe w języku angielskim, z zakresu biznesu międzynarodowego i zarządzania, a w ich trakcie podjęłam staż w firmie niderlandzkiej, zyskując również doświadczenie w obszarze biznesu.

 

Czym się zajmuję?

Po powrocie do Polski poczułam potrzebę wykorzystania zdobytych doświadczeń i podzielenia się nimi z innymi. Łącząc całą wiedzę i kompetencje z zakresu języków obcych, sprzedaży i marketingu, jakie posiadłam na przestrzeni ostatnich lat, zdecydowałam się na założenie firmy Avista Translations & Consulting.

Więcej o niej dowiesz się z zakładki O firmie.

Moją misją jest niesienie pomocy w pokonywaniu barier językowych i kulturowych. Wspieram ludzi w komunikacji – tak, by była ona zrozumiana przez społeczeństwo i partnerów biznesowych na całym świecie.