Avista Translations…
To firma wykonująca tłumaczenia ustne i pisemne bezpośrednio z języka obcego na drugi język obcy, bez pośrednictwa języka polskiego.
Przy współpracy z wieloma wykwalifikowanymi tłumaczami, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Klientowi najwyższy poziom świadczonych usług, a zwłaszcza – by treść tekstu źródłowego jak najdokładniej została oddana w tekście docelowym.
Z uwagi na międzynarodowe doświadczenie w biznesie i zarządzaniu zespołem oferta skierowana jest do przedsiębiorstw, które chciałaby poszerzyć swoją sprzedaż lub świadczenie usług za granicą. Jednym z obszarów działalności, który w ostatnim czasie znacząco się rozwinął, jest wsparcie kancelarii prawnych.

…& Consulting
Działalność firmy skupia się nie tylko na tłumaczeniach pisemnych, ale również udzielaniu porad i wsparcia we wszystkich tych obszarach, w których potrzebna jest pomoc tłumacza.
Ze względu na doświadczenie w biznesie międzynarodowym, firma świadczy usługi tłumaczeniowe m.in. podczas spotkań biznesowych, negocjacji, delegacji, rozmów kwalifikacyjnych czy prezentacji.

Usługi Avista Translations & Consulting są również skierowane do osób prywatnych, które poszukują wsparcia tłumacza w obszarach takich, jak np. sprawy karne, pisanie CV, zamykanie kont bankowych i wielu innych.